Vandaag vier ik feest! Vandaag is het precies 5 jaar geleden dat ik mijn eerste “artikel” schreef op mijn blog. Vijf jaar geleden alweer! Wat een mijlpaal!Wow! Ik begon met schrijven puur voor mijzelf en had een handje vol volgers. Inmiddels zou ik niet meer zonder mijn blog willen en geniet ik van het schrijven voor steeds meer lieve volgers! Wat is er in de afgelopen vijf jaar veel veranderd!

Feeestjjeeee
Hoe het allemaal begon…
Ik begon met het schrijven in het Engels. Mijn Nederlands was zo slecht dat ik simpelweg niet durfde om in mijn moedertaal te schrijven. Nog steeds vind ik dat erg lastig en weet ik niet wanneer ik een -d of een -t moet gebruiken oops! Ik schreef mijn eerste “artikel” op 25 januari 2012. Super spannend vond ik het. Ik was zo benieuwd of er überhaupt iemand mijn blog zou vinden op het wereld wijde web! Ik begon meteen super fanatiek en schreef dagelijks een artikel. Ik schreef reviews over films, concerten en vulde vragenlijstjes in zoals “25 Questions That Will Free Your Mind” Ook plaatste ik mijn allereerste shoplog (grappig feitje…de jas en het vest heb ik vandaag nog aangehad!…Tijd voor een nieuwe shoplog met kleding voor mijzelf misschien, haha) , nog vér voor mijn kinderkleding passie obsessie.
Ik schreef over het proces van de verkoop van ons appartement en de grote verbouwing van ons nieuwe huis. Later zag je ook de babykamer en Lola’s kinderkamer voorbijkomen.
Een kijkje in mijn leven
Ondertussen voerde ik mijn eeuwige strijd tegen de kilo’s. Deel 1 & deel 2! Ik deelde op mijn blog het grote nieuws dat ik voor de eerste keer zwanger was en ook bij de tweede keer plaatste ik hier het grote nieuws. Ik denk dat ik deze twee keer het meest zenuwachtig was om mijn artikel online te gooien! Maar wat een lieve en leuke reacties kregen we!
Ik deelde tientallen zwangerschapsupdates, vol met mijn persoonlijke kwaaltjeskwartet en nam jullie mee op reis in mijn leven als kersverse mama. Met alle ups en downs, open en eerlijk. Ik schreef over mijn gevoelens, persoonlijke ervaringen en gaf tips voor andere mama’s zoals ikzelf. Over mijn onzekerheden, dingen waar ik trots op was en alles waar ik blij van werd.

met mijn muze Lola
Zo schreef ik trouw mijn maandelijkse brieven aan Lola en Coco en maakte ik duizenden foto’s van beiden dames. Vol trots deelde ik de eerste lach, stapjes, woordjes en hapjes. Maar ook de eerste streken en minder fijne momenten tijdens het moederschap. Gewoon open en eerlijk, niet mooier dan het is. Soms is het namelijk niet zo makkelijk zoals het soms bij anderen lijkt.
Veranderen en groeien
In 2014 veranderde ik van Engels naar Nederlands en schreef ik steeds meer over het moederschap. Niet zo gek ook als je net mama bent geworden en overstroomd van inspiratie. Met Lola als mijn muze en grootste inspiratiebron had ik altijd wel weer iets nieuws te vertellen.
Ik leerde andere bloggers kennen en heb inmiddels een aantal hele leuke vriendinnen erbij gekregen door mijn blog!
Mijn blog groeide. Ik merkte dat er steeds meer vaste volgers mijn blog trouw gingen volgen en mijn bezoekersaantallen stegen van 200 (unieke) bezoekers per maand tot zo’n 6200 (unieke) bezoekers. Wauw! Zo ontzettend leuk!
Mijn avonturen, open en eerlijk, met een korreltje zout en een snufje humor.
Ik heb geen Instagram perfect leven. Ik wil al honderd jaar afvallen, maar het lukt niet. Ik kom minstens 24 uur in een dag te kort. Ik ben niet rijk (financieel dan hè!) en kan niet leven van mijn blog.
Maar…ik geniet van mijn leven, ik ben een trotse mama en deel dit graag met andere mama’s en lieve mensen die het leuk vinden om mijn blog te bezoeken en te lezen wat ik te vertellen heb. Mijn avonturen, open en eerlijk, met een korreltje zout en een snufje humor.
Speciaal voor jou!
Dankjewel voor je tijd, die kostbare tijd die jij neemt om mijn persoonlijke plekje hier op het grote internet te bezoeker en zelfs soms zelfs een reactie te plaatsen. Dat vind ik nog steeds zó bijzonder en daar ben ik ontzettend dankbaar voor! Dat maakt het bloggen voor mij iedere dag weer een feestje! Iets wat ik met zoveel plezier doe!
Vandaag vier ik mijn vijfde blogverjaardag, mede dankzij jou!
Ik hoop dat je mij nog lang met plezier blijft volgen!
Dankjewel!
Liefs,
Janske

hahaha hap!
Ik blijf je nog minstens het dubbele volgen. ? Zo fijn dat je begonnen bent met bloggen, anders had ik je nooit leren kennen en ik had je niet als vriendin willen missen!
Dat is geheel wederzijds lief ?❤
Ik vind jouw blogs heerlijk en zo herkenbaar! Daarom hoop ik je de komende 5 jaar nog te volgen ? Helemaal leuk dat Lola en mijn dochter maar 2 dagen verschillen, want oh oh oh wat lijken ze op elkaar van wat ik zo lees ?
Wat lief! Leuk dat ze zo weinig verschillen, dan zal er inderdaad veel herkenbaar zijn 😉
Je doet het ontzettend leuk meid! Ga zo door dan genieten we lekker met z’n alle nog heel lang van alle leuke schrijfsels:)
Gefeliciteerd!
-x- Mama van Dijk
Dankjewel 🙂 lief!
Gefeliciteerd met je blog verjaardag! 5 jaar alweer! Keep up the good work!
Thanks babe! 🙂
Gefeliciteerd!!! Vijf jaar alweer!!! Dat is écht iets om trots op te zijn! Ik zie veel bloggers en vloggers komen en gaan, maar jij blijft boeien en ‘vermaken’!!! Ga zo door!!! 😀
ahhhh dankjewel! In blogland is dat misschien al best lang inderdaad…ik vind het steeds leuker worden! Bedankt voor je complimentjes!!
Gefeliciteerd! Goede aankoop gedaan dan met je eerste shoplog. Enne superleuk dat ik je nu een keer in het echt gezien heb 😉
goed he! haha. Dat was inderdaad erg gezellig! Hopelijk tot snel weer!
Wow, al vijf jaar dat doe je goed! Je hebt ook echt een hele fijne en mooie blog. Ook ik blijf je zeker volgen!
Dankjewel Linda! xxx 🙂
Gefeliciteerd
Dankjewel! 🙂
Van harte gefeliciteerd met je vijfjarig jubileum en nog héél veel jaren erbij.
dankjewel Will…ik hoop het wel! 😉
Wat leuk dat je in het Engels bent begonnen. Gefeliciteerd!! En op naar de volgende 5 jaar
Grappig he! Dankjewel! x
Alweer 5 jaar, zeker een mijlpaal! Van harte gefeliciteerd, en op naar de volgende 5 jaar! Ik blijf zeker regelmatig langskomen.
dat vind ik gezellig Marian! 🙂
Gefeliciteerd, ik volg je sinds kort, en blijf dat nog regelmatig een kijkje nemen op je blog!
Wat leuk Lisette! welkom! 🙂
Gefeliciteerd met deze mooie mijlpaal!
Dankjewel Anita! 🙂
Proficiat! Trots op jou?
Dankjewel lief! 🙂
van harte! Leuke mijlpaal!
Dankjewel Liesbeth 🙂
Gefeliciteerd met je 5-jarig blog bestaan. Op naar 10 jaar met veel schrijfplezier voor jou en leesplezier voor ons.
ik ga er voor! 🙂
Gefeliciteerd met het 5-jarig bestaan van je blog!
Dankjewel Lieke! 🙂
Gefeliciteerd, wat een geweldige foto’s!
Hihi dankjewel voor het compliment! 🙂
Wat een veranderingen ook in die 5 jaar! Gefeliciteerd!
Bizar he….zo’n verschil! Dankjewel!
Gefeliciteerd met deze mijlpaal!!
Dankjewel Stefanie! 🙂
Van harte gefeliciteerd met je 5e blogjaardag!!!
Dankjewel Tamara! 🙂