Januari was een hele bijzondere maand voor mij. Het was een maand waar ik al een tijdje naar uitgekeken had omdat ik eindelijk mijn vernieuwde blog online ging zetten. Ook was het de maand waarin ik mijn 33ste verjaardag ging vieren en dus een gezellig feestje gaf.
Ook deze maand koos ik 15 van de leukste kiekjes uit en deel ik deze nu met jou!
Op mijn verjaardag gingen we samen naar de kinderboerderij en aaide Lola lief de hertjes. Wat een scheetje!

geitjes aaien
Grappig hoe ze zichzelf op deze grappige manier weer rechtop zet, hihi!

Oopsie
Tijdens de eerste zaterdag van 2016 vierde ik mijn verjaardag met vrienden. Het was mijn eerste feestje ooit met zó veel visite van onder de 1 jaar. Bijna alle vriendinnetjes hadden hun kids meegenomen, wat een gezellige bende was het! Lola en haar vriendje Lars vermaakten zich samen uren lang. Ik heb ze geen enkele keer gehoord. Zo lief! Hier was het al het eind van de avond en keken ze samen naar Bumba op de tv.

Samen Bumba kijken
De All-American cheesy smile weet Lola al perfect neer te zetten, zelfs mét broodkruimels is ie nog mooi, haha!

Cheesseeee
Soms komt Lola met papa naar beneden de woonkamer in en dan ben ik haar kwijt…dan zit ze ineens bovenaan de deur…grappig vindt ze dat!

Waar is Lola?
Knappe dame!

Ballerina
Lola ontdekte dit paardje bij vriendje Lars. Ze heeft er heel wat rondjes op gerend…hiiihhiiiiiiii!

Paardje rijden
Die twee kunnen zo fijn samen spelen. Dat is zo leuk om te zien. Het zijn echt twee dikke vriendjes van elkaar, kijk dan hoe lief!

Kom maar, ik help je wel!
We slopen gewoon het dak er af! Kleine clown!

dikke lol in de garage
Lola logeerde bij opa en oma en wilde nog eventjes op het hobbelpaard voordat ze ging slapen. Tuttebel.

paardje rijden bij opa en oma
Wanneer Lola tegenwoordig iets knoeit of laat vallen zegt ze oh-ohhhh en houdt ze haar handje voor haar mond, zo grappig!

Oh-oohhhh
Lola is klaar voor carnaval! Kijk eens wat een lief konijntje!

konijntje
Lekker gek doen met mama!

konijntje & lievenheersbeestje
koekjes bakken met papa en mama voor opa’s verjaardag

waauuwww
Pannenkoeken eten op opa’s verjaardag! Lekker zijn peperkoek opeten, gniffel!

Opa is jarig
Ze waren weer leuk hè, deze maand?!
Is bij jou de maand januari ook zo snel voorbij gevlogen? Wat was jouw favoriete genietmomentje van januari?
Bekijk hier de leukste kiekjes van de afgelopen maanden!
Wat heeft ze een bijzonder gezellige gele muts op : )
lief is die he, die kocht ik vorig jaar via http://www.droolyscrumptious.com
De tijd vliegt… niet normaal!
Prachtige en leuke foto’s Janske!
Dankjewel ? ongelooflijk hè